новини твого міста

Провідним спортсменам міст Дрогобича та Стебника призначено стипендії

- Спорт 1 043   0

Провідним спортсменам міст Дрогобича та Стебника призначили стипендії в розмірі від 8 до 14 тис. грн. Умовою для призначення стипендії слугувало те, що спортсмени повинні бути - переможцями, призерами та учасниками офіційних міжнародних змагань з олімпійських (усі вікові групи), неолімпійських видів спорту (дорослі, юніори, юнаки) та видів спорту системи "Інваспорт", які в попередньому році представляли міста Дрогобич та Стебник у спортивних змаганнях.

На сьогоднішній день зафіксовано 21-го спортсмена і вони вже отримали призначені їм винагороди. Для виплати призначених стипендій з міського бюджету було виділено 236 тис. грн. згідно рішення засідання сесії Дрогобицької міської ради.

Розмір стипендії визначається відповідно до кваліфікаційних норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України в категоріях дорослі, юніори та юнаки. Тобто розмір стипендії залежить від відповідної вікової категорії та зайнятого призового місця.

"Я впевнений, що виплата стипендій сприятиме підтримці і стимулюванню діяльності спортсменів міст Дрогобича та Стебника, спрямованої на досягнення найвищих спортивних результатів, підвищення іміджу України та Дрогобича на міжнародній спортивній арені. Також це стане допомогою у залученні дітей до спорту, адже в здоровому тілі - здоровий дух", - зазначив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Прес-служба Дрогобицької міської ради

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =