новини твого міста

Стебник, спорт і Патріот

- Спорт 2 419   0

Ми часто говоримо про те, що наших дітей поглинули Інтернет і соціальні мережі. Часто чуємо нарікання на те, що у місті просто немає чим зайнятися, ніхто тим не переймається, й узагалі влада не підтримує спорт. Така ж ситуація склалася й у Стебнику. В нас є відремонтований спортивний зал у Народному домі, в нас є секція, де діти займаються легкою атлетикою, в нас є юнацька футбольна команда і в нас є ентузіасти-засновники спортивного клубу “Патріот”. Можливо, не все так погано зі спортом у нашому місті? Сьогодні ми вирішили поговорити з головою спортивного клубу “Патріот” Олегом Григоренком.

- Пане Олеже, розкажіть, коли і за чиєї підтримки був створений ваш клуб?

Наш спортивний клуб заснований 2007 року. Спочатку хлопці займалися у напівпідвальному приміщенні на вулиці В. Великого, 8, а зараз у нас з’явилася можливість проводити тренування у новому приміщенні, яке пристосоване для того комплексу вправ, які необхідні у нашому виді спорту. Наш клуб - це громадська організація, яку заснували ті спортсмени, які і проводять зараз заняття та навчають дітей спортивних дисциплін. Також у планах і уже в процесі завершення фітнес-зал або кардіо-зал. Це нам вдалося реалізувати завдяки підтримці місцевої влади, адже саме вона придабала нам всі необхідні для цього тренажери для так званої фітнес-станції.

- Ваш клуб часто бере участь не лише у змаганнях місцевого, а й вищого рівня. Ваші спортсмени і команда загалом часто є призерами або переможцями турнірів. У чому секрет успіху?

Перш за все, секрет успіху - це хороша підготовка самого спортсмена, його власна мотивація у поєднанні із професійними навиками. Також вагомим аргументом є конкуренція, адже в нас чимало спортсменів, і кожен хоче досягти якогось результату. Єдине, не завжди вдається брати участь в усіх змаганнях через брак коштів.

- Поїздка на змагання це завжди, скажімо так, фінансове питання до батьків?

Так. Звісно, нам вдається знаходити спонсорів, активістів, які нас підтримують, але зазвичай нам допомагають самі батьки.

- А скільки дітей у вас зараз займається?

На сьогоднішній день у нас займаються близько 120 дітей. Це 80 дітей у секції єдиноборств, та близько 30 дітей, котрі займаються важкою атлетикою. Окрім того, у нас є ще кікбоксинг, змішані єдиноборства, бої без правил, бокс, ММА, а також дуже модний і популярний сьогодні хортинг.

- А тренери, які тренують дітей, це ваші вихованці?

Переважно усі наші тренери - вихованці клубу. Крім Володимира Арустамяна, тренерську роботу в клубі проводять ще Анатолій Гнатків, Андрій Дмитрик, Олександр Смолій.

- А які риси повинен виховувати тренер у вихованця?

Перш за все, ми виховуємо характер. Велику роль відіграє розробка стратегії гри, зрозуміло, що це спортсмен повинен робити уже під час поєдинку.

- І на завершення. Цьогоріч вашому клубу виповнюється десять років. Як плануєте святкувати?

Так, цього року нам виповнюється десять років і ми готуємо різного роду заходи: це і змагання, і концертна програма. Навесні ми уже провели турнір на базі нашого клубу “Влучний удар”, на якому наші вихованці здобули призові місця та перше командне місце. Тож сподіваймося, що наш клуб і надалі демонструватиме високі результати.

Довідка:

Кубок Європи з хортингу-2017. Ростислав Фігура та Олег Летнянчин - бронзові призери змагань (тренер Анатолій Гнатків).

Всеукраїнський дитячий турнір з боксу "За Мир та єдність України". Назар Садов'як посів перше місце, Богдан Кот виборов срібну нагороду (тренер Анатолій Гнатків). Олег Гадяк -"сріблом, Олександр Гуцало - "бронза"( тренер Володимир Арустамян).

Чемпіонаті Світу з хортингу 2016 року. Василь Гадяк (тренер Володимир Арустамян.) та Валерій Черевко (тренер Олександр Смалій.) - призери змагань.

“Кубок Галичини – 2016” з кікбоксингу. Віталій Ціко- золота медаль (фул-контакт), Ростислав Фігура- срібна нагорода, бронзова нагорода у Назара Садов'яка . У розділі "лайт" Роман Журавчик виборов бронзу, Віталій Ціко - також бронзовий призер (тренер Анатолій Гнатків).

Кубок Світу зі змішаних єдиноборств. Олег Гадяк - бронзова нагорода (тренер Володимир Арустамян).

Турнір з кікбоксингу «Весна Тайфуна»(2016 рік), Роман Шимчишин та Вікторія Караман посіли перші місця, Максим Савчин, Ілля Яцишин та Андрій Дмитрик вибороли другі місця. У розділі "пойнт" Віталій Ціко став другим, Назар Садов'як - третім. У розділі "лайт-контакт" першими були Роман Шимчишин, Олександр Гуцало, Олег Летнянчин Юрій Микиташ, Максим Савчин.

Срібні нагороди здобули Андрій Скольський, Ілля Яцишин, Андрій Дмитрик, Назар Садов'як, Ростислав Фігура.
Треті місця у Павла Хом'юка, Віталія Миська, Богдана Кота.

У розділі "фул-контакт" Андрій Скольський та Андрій Дмитрик були першими, другі місця здобули Олександр Гуцало, Віталій Мисько , Юрій Микиташ , бронзу вибороли Олег Гадяк та Павло Хом'юк.

Олеся НІМЕРОВСЬКА, Медіа Дрогобиччина

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =