новини твого міста

У Стебницькій мерії заслухали проект плану забудови по вул. Мазепи

- Влада / Господарство ВІДЕО 1 989   0

У вівторок, 25-го липня, о 14-ій год., у сесійній залі Стебницької міської ради (каб. №14) відбулися так звані громадські слухання щодо детального плану забудови території земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель виробничо-комерційного призначення. Йшлося про три ділянки, площа кожної з яких складає 772 кв. м, 1991 кв. м та 5782 кв. м відповідно. Вони знаходяться на вул. І. Мазепи.

Зазначені ділянки на XVIII сесії Стебницької міської ради рішенням №187 від 29.12. 2016 року було включено до переліку земельних ділянок, право оренди на які підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону. Згідно документу, було надано дозвіл на виготовлення детального плану території та розробку проектів землеустрою щодо відведення цих земельних ділянок загальною площею 8545 кв. м.

Як поінформував керманич міста калійників Петро Старосольський, вказаними ділянками цікавились ряд бізнесменів.

"В кінці минулого року, десь в жовтні місяці, звернулись до нас ряд підприємців, бо було підписано спільно українсько-венгерський меморандум про будівництво на території міста Стебника заводу по переробці сільськогосподарської продукції. По переробці сої і по переробці кукурудзи", - уточнив посадовець.

Не зважаючи на те, що минуло вже сім місяців з моменту прийняття рішення сесією, аукціон з надання в оренду вищевказаних ділянок досі не відбувся. У цьому зізнався пан Старосольський, відповідаючи на запитання місцевого депутата Ярослава Пецюха про проведення зазначеного аукціону.

Участь у "громадському обговоренні" взяли 14 осіб, з яких 11 представників місцевої влади. До 3-ох представників громадськості увійшли: священик, оператор телебачення та підприємець, який займається місцевим благоустроєм.

Депутат Стебницької міськради Марія Губицька зокрема поцікавилась у міського голови: "Якій Ви громадськості доводите громадське слухання, якщо навіть по кабельному (телебаченню - ред.) не було оголошено для того, щоб хтось дійсно з місцевого населення прийшов? Ви вчора мені відповіли, що в "Галицькій зорі" надруковано (анонс громадських слухань - ред.), на сайті є міської ради от і маєте засоби масової інформації. Кому Ви проводите громадські слухання?".

Також Марія Петрівна попросила продемонструвати документи, які підтверджують можливість будівництва заводу. Народний обранець Михайло Кішко теж взяв участь у дискусії.

"Заключення гірхімпрому - він надається по факту надання якоїсь землі і по факту надання якоїсь тамка будівлі. То є раз. Але якшо брати до уваги, шо на території тій, шо хочеться будувати там завод, такий самий завод-цех є "Сапсан", є асфальтний завод. Тобто, надалі ці території, підприємства, які хочуть розвивати промисловості - є, я знаю, шо надається. Але після факту того надання", - прокоментував Михайло Зенонович.

Представник ТзОВ "Укрзахідурбанізація" доповів з приводу розроблення проекту детального плану територій по вул. І. Мазепи. Пан Михайло поінформував, що три вищевказані ділянки "попадають по генплану в промисловість, плюс вони попадають в санітарно-захисну зону від залізниці, яка складає 100 м".

Член місцевого виконавчого комітету Ольга Мицак доречно зауважила відсутність реєстрації учасників заходу та перебування частини присутніх у підпорядкуванні міського голови. Однак, не дивлячись на це та на відсутність достатньої кількості учасників слухань, без належного обговорення питання, мер Старосольський запропонував "затвердити план детального планування". Керуючий справами виконкому Володимир Годяк "підрахував" та доповів, що більшість присутніх проголосували "За".

Як повідомлялось, 3 березня цього року в сесійній залі Стебницької міської ради відбулось обговорення проблем місцевих шкіл.

Стебницькі Вісті, відео - канал CZC

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =