новини твого міста

Через недофінансування медицини депутати ДМР звернулися до голови ЛОДА

- Влада / Здоров'я ФОТО 781   0

Через недофінансування медицини депутати ДМР звернулися до голови ЛОДА

«Депутати Дрогобицької міської ради вкрай стурбовані систематичним недофінансуванням медичної мережі закладів охорони здоров’я мм.Дрогобича та Стебника», — йдеться у зверненні до голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки.

Рішення надіслати звернення до Олега Синютки від імені депутатського корпусу було прийнято на засіданні сесії Дрогобицької міської ради у п`ятницю, 8 грудня.

«Проведені заходи з оптимізації штатної чисельності (скорочено понад 150 посад) та ліжкової мережі (скорочено 65 ліжок) не дають можливості в повній мірі виплатити медичним працівникам заробітну плату в 2017 році. На перший квартал 2018 року заплановано та буде проведено скорочення ще понад 100 посад.

Дрогобицькою міською радою, з метою недопущення створення заборгованості по виплаті заробітної плати, мережу медичних закладів дофінансовано в 2017 році в розмірі 33, 5 млн. грн. з необхідних 41 млн. грн.

Однією з причин ситуації, яка склалася, є відсутність належної уваги зі сторони керівництва Дрогобицького р-ну, мм.Трускавця та Борислава, мешканці яких перебувають на стаціонарному лікуванні в ЗОЗ мм.Дрогобича та Стебника в межах 30% від загальної кількості пролікованих хворих.

Так у 2017 році вище вказаними територіями неналежно відреаговано на пропозиції щодо заключення угод на передачу коштів за пролікованих хворих на 2018 рік згідно з вимогами ст.93 Бюджетного кодексу України.

Неодноразові намагання керівництва виконавчого комітету Дрогобицької міської ради провести спільні наради з міськими головами Трускавця, Борислава та керівництвом Дрогобицької районної ради, Дрогобицької РДА були безпідставно проігноровані.

Міський голова Дрогобича Т. Кучма надавав пропозицію щодо проведення спільної наради з цього питання на базі Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, однак, станом на 08.12.2017 року, така нарада не була проведена.

Враховуючи вище наведене, повідомляємо Вам, що низка даних обставин ставить під загрозу забезпечення належного функціонування ЗОЗ мм.Дрогобича та Стебника в 2017-2018 рр., ліжкова мережа яких забезпечує надання медичної допомоги мешканцям Дрогобицького р-ну, мм.Трускавця, Борислава та інших прилеглих територій», — повідомляється у тексті звернення.

Відтак депутати ДМР звернулися до Олега Синютки з проханням невідкладно втрутитись в цю ситуацію, провівши низку організаційних нарад, та вплинути на виконання керівниками вказаних територій вимог Бюджетного кодексу України та чинного законодавства.

За матеріалами прес-служби ДМР

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =