новини твого міста

У Дрогобичі продовжать оптимізацію медицини, щоб не дофінансовувати її з міського бюджету

- Влада / Здоров'я 842   0

У Дрогобичі в 2018 році в галузі охорони здоров’я буде проведено належним чином оптимізацію з тим, щоб не витрачати 36 млн грн на дофінансування медицини з міського бюджету.

Про це йшлося вчора, 27 грудня, в Ратуші під час зустрічі міського голови Тараса Кучми з керівниками комунальних медичних установ міста, – повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

Як доповів начальник відділу охорони здоров’я міськвиконкому Володимир Чуба, у вівторок, 26 грудня, у департаменті охорони здоров’я ЛОДА затверджено ліжкову мережу для медустанов міст Дрогобича та Стебника у кількості 690 шт. Посадовець закликав медичних керівників проводити бесіди у колективах з метою роз’ясення тих кроків і дій, які відбуватимуться у наступному році. Як приклад, Володимир Чуба наголосив, що до сьогодні було побоювання щодо невиплати заробітної плати в повному обсязі, що викликало різні настрої у колективах, однак проблему вдалося вирішити.

Щодо енергоменеджменту, в рамках якого проводять тестові заходи, то наступного року у відділі охорони здоров’я очікують суттєву економію коштів на основі ефективного використання енергоносіїв.

Відтак, Володимир Чуба наголосив присутнім на важливості участі у мікропроектах, що сприятиме додатковому виконанню обсягу робіт за умови співфінансування з місцевого та обласного бюджетів.

Очільник медичної галузі міста закликав керівників медустанов приділити максимальну увагу співпраці з іншими територіями, наголосивши, що прийом жителів інших територій має відбуватися виключно за скеруванням, що своєю чергою зобов’язує останніх перераховувати кошти до бюджету міста Дрогобича.

Проблему харчування у лікарнях міста порушив заступник міського голови Василь Качмар. За його словами, у медичній галузі планують запровадити практику, яку раніше застосували у освітній, коли шляхом відбору через систему торгів «Рrozorro» обслуговування їдалень забезпечуватимуть приватні підприємці. Також намагатимуться збільшити фінансування на харчування для пацієнтів.

Наступним питанням для вирішення є ремонт інфекційного відділення дитячої лікарні та приймального відділення першої міської лікарні.

Нагадаємо, впродовж цього року для медичної галузі Дрогобича було закуплено низку технічного обладнання та проведено ремонти приміщень медустанов. Відтак, у хірургічному відділенні міської лікарні №1 було встановлено нове рентгенівське обладнання. У приміщенні КНП «Дрогобицька міська лікарня №3» відкрито міжрайонний скринінговий центр для діагностики передракових захворювань та раку у жінок. Дрогобицькій міській дитячій лікарні передали комп’ютерний спірограф, вакуум-відсмоктувач, електрокардіограф, компресорний небулайзер та пульсоксиметри, придбані коштом міського бюджету та благодійних пожертв. Для пологового будинку було придбано два фетальні кардіомонітори.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?