новини твого міста

У Дрогобичі і Стебнику кожна родина, в якій народиться друга і більше дітей, отримає «Пакунок малюка» за 720 грн

- Влада / Суспільство 4 863   0

У Дрогобичі сесія міської ради внесла суттєві зміни до програма «Пакунок малюка», започаткованої з 1 січня минулого року. Тепер «Пакунок малюка» отримає кожна сім’я, у якій народиться друга і більше дітей. У пакунку будуть підгузки, шапочки, сорочечки, штанята-повзуни, сорочечки теплі, бодіки, комплекти, рукавички, вологі серветки, олійки, дитячий крем, присипка, іграшка для немовлят, пляшечки.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на начальника відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту міськвиконкому Олександру Пашко.

«Беручи до уваги статистику народжуваності в 2017 році, у програмі передбачено 250 пакунків, – каже О. Пашко. – Загальна вартість «Пакунку малюка» у 2018 році становить 720 грн. У 2017 році пакунок був на 90 грн. дешевшим. Для реалізації програми у міському бюджеті на 2018 рік заплановано 180 тис. грн – на 80 тис. грн більше, ніж торік».

За словами посадовця, пакунки вручатимуть відповідно до заяви одного з батьків за даними пологового будинку м. Дрогобича, РАЦСу, або за зверненням одного з батьків (якщо немовля народилося не в пологовому будинку, але при умові реєстрації дитини в місті Дрогобичі або Стебнику) в місячний термін.

За детальною інформацію щодо отримання «Пакунку малюка», необхідно звертатися у відділ молодіжної політики, сім’ї та спорту міськвиконкому за адресою: пл. Ринок, 1, кабінет №33.

Нагадаємо, програма «Пакунок малюка» стартувала у мм. Дрогобичі та Стебнику торік і передбачала надання «Пакунку малюка» сім’ям, у яких народилася третя і більше дітей.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?