новини твого міста

Депутат облради вважає, що стебницька влада недопрацьовує

- Влада 1 795   0

Юрій Нестор, депутат Львівської обласної ради від Стебника, в інтерв'ю інтернет-виданню Трускавець Online скаржиться на слабку роботу керівництва мерії в напрямку залучення коштів до бюджету міста.

"Я вважаю, що місцева влада недопрацьовує. Немає налагодженого процесу, енергійної роботи. Часто доводиться їм нагадувати щось, так би мовити “тягнути” за собою. Я не хочу хвалити себе, але так воно є. Я завжди кажу чиновникам, голові, заступникам “Якщо це зробиться за вашої каденції, – це вас будуть хвалити і згадувати в майбутньому”. Але для цього потрібно бути активнішими. Бо є певні програми, потрібно вчасно подавати заявки, щоб можна було потім отримати якісь кошти на місто. А виходить завжди з запізненням, часто з великим запізненням. Доводиться підганяти, просити їх, давайте швидше, щоб ми встигли щось отримати. В цьому напрямку робота слабка." - заявив народний обранець.

За словами депутата облради, минулоріч місто калійників отримало з обласного бюджету чималу суму коштів для купівлі нового сміттєвоза, на ремонт вулиць В.Великого, Мельника та Грушевського, реконструкцію вуличного освітлення.

"Звичайно ми сідаємо разом перед новим бюджетним роком з мером, чи з заступниками, спілкуємось, проговорюємо те, що нам потрібно буде в цьому році від обласної адміністрації, від обласної ради. Бо тут повинна бути спільна робота. Вона є. Але, я вважаю, що час від часу втрачається цей контроль і ми працюємо по різному. Хотілось би, щоб робота більше велася спільно і тут не обійтись також без підтримки місцевих депутатів." - зазначив депутат.

Нагадаємо, Юрій Нестор обраний депутатом від 18-округу. За нього свої голоси віддали 2031 виборців або 20,79%.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =