новини твого міста

У Стебнику госпіталізували хворого на кір, однак причин для масового занепокоєння немає — Відділ охорони здоров’я ДМР

- Надзвичайні події / Здоров'я 1 528   1

Вчора, 13 лютого, у Стебнику госпіталізували хворого на кір.

Про це повідомив керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба.

Госпіталізований — десятирічний учень ЗОШ №11 м. Стебник. Хворого госпіталізували до дитячого інфекційного відділення КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня».

Також Володимир Чуба зазначив, що в межах України спостерігається спад захворюваності на кір, тому причин для масового занепокоєння немає.

Щодо вакцинації від кору, то її можливо здійснити у КНП «Дрогобицька міська поліклініка», або у КНП «Стебницька міська лікарня». Проте, перед тим, як здійснити вакцинацію, необхідно проконсультуватися у сімейного лікаря.

«Зважаючи на ситуацію зі зростанням захворюваності серед дітей на ГРВІ, при виникненні симптомів закликаємо: залишатися вдома, не займатися самолікуванням та звертатися до лікаря. Якщо ж лікар наполягає на госпіталізації, у жодному разі не відмовлятися», — наголосив Володимир Чуба.

Окрім цього, на ім’я заступника міського голови Дрогобича Василя Качмара начальником відділу освіти Петром Сушком скеровано доповідну записку у якій повідомляється, що у ЗОШ №11 проводяться заходи відповідно до рекомендації Дрогобицького міжміського відділу Львівського обласного лабораторного центру. Зокрема проводиться вологе прибирання, провітрювання класних кімнат з використанням дезінфекційних засобів. Ведеться інформаційна робота з працівниками, учнями, батьками. Медиками оглянуто учнів на наявність вакцинації та ревакцинації. 17 учнів скеровано на проведення ревакцинації. Посилено огляд учнів медсестрою школи.

Прес-служба ДМР

Розповісти
Класнути
КОМЕНТАРІ (1)
Батяр - 20 лютого 2018 10:54
Ви б від тих динозаврів совкових школу провітрили, а то мені вже 30, а ті що навчали мене і далі там працють, є і хороші, але половина - просто моральні виродки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?