новини твого міста

«Свій Маркет» презентували у Стебнику

- Суспільство ФОТО 1 018   0

16 травня в Стебницькому міському центрі зайнятості відбулася міні-ярмарка вакансій. Організували захід на замовлення ТзОВ «Рітейл Україна» (мережа магазинів «Свій Маркет»), що знаходиться у місці Трускавці.

«Свій Маркет» презентували у Стебнику

«Свій Маркет» – це західноукраїнська мережа роздрібної торгівлі, де представлена продукція власного виробництва м’ясного та кондитерського відділів. Наразі в Україні успішно працюють 25 магазинів Свій Маркет – 18 магазинів у Львові, 1 у Червонограді, 1 у Редехові, 3 у Стрию та 2 в місті Трускавець.
До участі у заході було запрошено близько 20 осіб з числа зареєстрованих безробітних, котрі бажали відвідати даний захід.

З метою укомплектування вакансій магазину «Свій Маркет», директор по роботі з персоналом даного підприємства, Янів Наталія Ігорівна, презентувала посади, котрі потребують термінового укомплектування у м.Трускавці, а саме: продавця-касира, адміністратора, приймальника товарів. Наталія Ігорівна розповіла присутнім про умови та порядок прийому на роботу працівників. Явна Тамара, менеджер з персоналу, більш детально зупинилась на умовах оплати праці, щорічних оплачуваних відпустках, графіку роботи та можливості кар’єрного росту. Також вона розповіла, що у працівниках найбільше цінують відповідальність, вміння працювати в команді, зосередженість на ефективності, врівноваженість, бажання навчатись та розвиватись.

«Свій Маркет» - це шанс розпочати хорошу кар'єру і повністю реалізувати себе в професійній діяльності.

Фірко Ганна Романівна, провідний фахівець відділу надання соціальних послуг
Стебницького міського центру зайнятості

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?