новини твого міста

У Стебницькому МЦЗ відбулась презентація «Бадер Україна»

- Суспільство ФОТО 914   0

23 травня у Стебницькому міському центрі зайнятості відбулась презентація роботодавця. Організували захід на замовлення української філії ТзОВ «Бадер Україна», що знаходиться біля Львова.

ТзОВ «Бадер Україна» – це філія німецької компанії «БАДЕР ГмбХ» - одного із провідних світових виробників автомобільної шкіри преміум - сегменту. Український підрозділ спеціалізується на виготовленні шкіряних елементів та пошитті шкіряних сидінь для автомобілів марки «AUDI» та «BMW». Сьогодні компанія має представництва на 5 континентах, в 11 країнах, серед яких і наша держава, де працює близько 12 тис. людей. Зокрема на Львівщині працює три заводи, які займаються пошиттям шкіряних чохлів для преміальних автомобілів групи Volkswagen.

У Стебницькому МЦЗ відбулась презентація «Бадер Україна»

До участі у заході було запрошено 15 осіб з числа зареєстрованих безробітних, котрі бажали відвідати даний захід.

З метою укомплектування вакансій ТзОВ «Бадер Україна», менеджер з підбору персоналу даного підприємства, Софія Облап, презентувала посади, котрі потребують найшвидшого укомплектування, а саме: швачки, технологи швейного виробництва, інженери з якості, закрійники. Вона розповіла присутнім про умови та порядок прийому на роботу працівників та наголосила, що досвід роботи необов’язковий. Більш детально зупинилась на умовах оплати праці, щорічних оплачуваних відпустках, графіку роботи та можливості професійного росту.

Під час зустрічі п.Софія відповіла на низку запитань клієнтів ЦЗ, та запропонувала записати контактні дані підприємства аби уточнити деякі нюанси.

Марія Мосур, заступник начальника відділу надання соціальних послуг
Стебницького міського центру зайнятості

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?