новини твого міста

Нова українська школа: Усіх першачків шкіл Дрогобича та Стебника забезпечено сучасними партами та обладнанням

- Влада / Освіта 641   0

У понеділок, 26 листопада, у Дрогобич прибула остання партія сучасних одномісних, антисколіозних, регульованих за висотою парт для учнів перших класів шкіл Дрогобича.

Про це повідомив начальник відділу освіти ДМР Петро Сушко.

За словами посадовця, кожного учня першого класу шкіл міст Дрогобича та Стебника забезпечено сучасною партою, яка відповідає вимогам Нової української школи, а також у кожному першому класі встановлено нові аудиторні дошки.

«Це вже друга партія парт для наших першачків, оскільки першу партію ми отримали ще близько місяця тому. З першої партії партами було повністю забезпечено учнів першого класу міста Стебник та чотири школи Дрогобича», — зазначає начальник відділу освіти ДМР.

Петро Сушко додав, що доставка парт здійснена із запізненням в основному через недостатню потужність виробників, які займаються виготовленням шкільних меблів.

Зазначимо, що загальна сума коштів для забезпечення учнів 1 класів Дрогобича усім необхідним обладнанням, передбаченим у межах Нової української школи, становила 2 мільйони 454 тис. грн.

Відповідно до розподілу коштів, 1 мільйон 279 тис. грн. скеровано на закупівлю сучасних меблів, 897 тис. грн. — на закупівлю дидактичних матеріалів та 359 тис. грн. на закупівлю комп’ютерного обладнання.

Згідно з результатами проведення повторної процедури закупівлі одномісних, антисколіозних, регульованих за висотою парт у кількості 1185 штук, переможцем було визнано ТОВ «МІРОС ГРУП».

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?