новини твого міста

МЦЗ: Допомагаємо втілити задуми у життя

- Суспільство ФОТО 377   0

З нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю 3 грудня у Стебницькій міській філії Львівського обласного центру зайнятості організовано та проведено профінформаційний семінар «Служба зайнятості особам з особливими потребами».

Відкриваючи захід, директор філії Леся Качмар привітала учасників, розповіла про історію відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю, наголосила, що робота з вразливими верствами населення є пріоритетною в діяльності служби зайнятості, адже такі краяни потребують особливої уваги і для них мають бути створені належні умови, що дозволяють відчувати себе рівними. 

МЦЗ: Допомагаємо втілити задуми у життя

Служба зайнятості допомагає людям з інвалідністю розпочати або ж відновити трудову діяльність шляхом надання послуг з пошуку прийнятних пропозицій роботи, профорієнтації, організації професійного навчання та перенавчання, сприяння у започаткуванні власного бізнесу, залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

МЦЗ: Допомагаємо втілити задуми у життя

Під час заходу наголошувалося, що виконання трудових обов’язків для осіб з інвалідністю є одним із ключових чинників для реалізації ними власних талантів, нахилів та здібностей. Таким чином, кожна людина з інвалідністю повинна об’єктивно оцінити свої можливості та ринкові реалії й визначити оптимальні варіанти працевлаштування. А посадовці центру зайнятості спільно з соціальними партнерами допоможуть їм втілити задуми у життя.

Віра Мисько,
заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Стебницької міської філії ЛОЦЗ

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =