новини твого міста

МЦЗ: Працюймо в Україні, працюймо легально

- Суспільство ФОТО 839   0

Вчора, 26 лютого, фахівцями Стебницької міської філії ЛОЦЗ в черговий раз проведено виїзну акцію на майдані Шевченка м. Стебника.

Мета заходу - інформаційно-роз’яснювальна робота з населенням і роботодавцями щодо належного оформлення трудових відносин та легалізації зайнятості, ознайомлення з актуальними вакансіями міста та регіону, інформування про послуги служби зайнятості.

Фахівці філії акцентували увагу, що офіційне оформлення трудових відносин забезпечує найманому працівникові підтвердження трудового та страхового стажу, державні гарантії й соціальний захист, передбачений законодавством. Роботодавцям наголошено, що допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування заборонений, а у разі виявлення таких фактів керівники підприємств притягуються до відповідальності.

Під час діалогу зі стебничанами фахівці філії ознайомили їх з актуальними вакансіями, розповіли про перспективи працевлаштування у різних галузях економіки, роздали інформаційні листівки «Ні - зарплаті в конвертах!».

Ганна Фірко, провідний фахівець з питань зайнятості сектору взаємодії з роботодавцями відділу надання соціальних послуг Стебницької МФ ЛОЦЗ.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =