новини твого міста

МЦЗ: Орієнтуємо на військову службу за контрактом

- Суспільство ФОТО 776   0

З метою інформування про можливість працевлаштування на військову службу за контрактом 14 березня у Стебницькій міській філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся захід для безробітних «Орієнтація на службу в Збройних Силах України», за участю Дрогобицько-Бориславського об’єднаного військового комісаріату. До участі у заході було запрошено понад 20 осіб з числа зареєстрованих безробітних.

МЦЗ: Орієнтуємо на військову службу за контрактом

Ярослав Фояк, старший офіцер відділення офіцерів запасу і кадрів Дрогобицько-Бориславського об’єднаного військомату розповів присутнім про умови та порядок проходження військової служби за контрактом у період мобілізації та нюанси перебування у резерві. Більш детально зупинився на грошовому, матеріальному забезпеченні та пільгах, які отримають безробітні у разі підписання домовленостей про службу в армійських рядах. А саме: заробітна плата від 10200 на місяць, різні види одноразової допомоги, наявність необхідної амуніції, медичний супровід, щорічні оплачувані відпустки, преференції при вступі на навчання у профільні виші, як на денну так і заочну форми навчання, можливість кар’єрного росту, зручний робочий графік.

МЦЗ: Орієнтуємо на військову службу за контрактом

Ярослав Фояк озвучив перелік вакансій, які потребують найшвидшого укомплектування, серед них: стрільці, водії автотранспортних засобів, командири батальйону, командири зводу.

На завершення учасникам роздали листівки, буклети з інформацією про важливі аспекти проходження військової служби та запропонували записати контактні дані кадрового відділу військомату.

Марія Добрянська, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Стебницької МФ ЛОЦЗ

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?