новини твого міста

МЦЗ: Орієнтуємо на службу в Національній гвардії України

- Суспільство ФОТО 769   0

З метою інформування про можливість працевлаштування на військову службу за контрактом 22 травня 2019 року у Стебницькій міській філії ЛОЦЗ відбувся захід для безробітних «Семінар з орієнтації на службу в лавах Національної гвардії України», за участю представника західного відділення комплектування Національної гвардії України. В заході взяло участь понад 10 осіб з числа зареєстрованих безробітних.

 МЦЗ: Орієнтуємо на службу в Національній гвардії України

Петро Прокопів, начальник Західного відділення комплектування Національної гвардії України, розповів присутнім про порядок відбору громадян на військової службу за контрактом у НГУ та нюанси перебування у військовому резерві, ознайомив з переліком посад, в яких є потреба, а саме: водії, інструктори з водіння, командири відділення, зв’язківці, механіки. Більш детально зупинився на грошовому, матеріальному забезпеченні та пільгах, які отримають безробітні у разі підписання домовленостей про службу в НГУ. А саме: заробітна плата від 10500 гривень на місяць, різні види одноразової допомоги, наявність необхідної амуніції, медичний супровід, щорічні оплачувані відпустки, зручний робочий графік, можливість кар’єрного росту.

 МЦЗ: Орієнтуємо на службу в Національній гвардії України

Цього ж дня фахівці центру зайнятості спільно з представником Національної гвардії України відвідали Стебницьку спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №7 та ознайомили учнів 8-10 класів з актуальними професіями, з підприємствами регіону, які мають потребу в кадрах, з послугами СЗ та проінформували про можливість проходження навчання в навчальних закладах Національної гвардії України, зокрема у Національній академії Національної гвардії України в м. Харкові та м. Києві. Петро Михайлович розповів про умови вступу в навчальні заклади, ознайомив з переліком навчальних спеціальностей та запевнив у гарантованому працевлаштуванні після успішного завершення навчання.

Марія Добрянська, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Стебницькї міської філії ЛОЦЗ

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =