новини твого міста

МЦЗ: Орієнтуємо на службу в Національній гвардії України

- Суспільство ФОТО 661   0

З метою інформування про можливість працевлаштування на військову службу за контрактом 18 липня 2019 року у Стебницькій міській філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся захід для безробітних з орієнтації на військову службу за участю представника західного відділення комплектування Національної гвардії України.

МЦЗ: Орієнтуємо на службу в Національній гвардії України

Розпочала захід Віра Мисько, заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Стебницької МФ, котра довела до уваги присутніх основні тенденції розвитку регіонального ринку праці, ознайомила з сучасними сервісами, що використовує служба зайнятості та наголосила на актуальності і важливості військової служби за контрактом.

Надія Крутенчук, інструктор Західного відділення комплектування НГУ, розповіла присутнім про порядок відбору громадян на військової службу за контрактом у Національної гвардії України та нюанси перебування у військовому резерві, ознайомила з переліком посад, в яких є потреба, а саме: водії, інструктори з водіння, радіотелефоністи, механіки, фахівці в галузі медицини. Більш детально зупинилася на грошовому, матеріальному забезпеченні та пільгах, які отримають безробітні у разі підписання домовленостей про службу в Національної гвардії України. А саме: заробітна плата від 10200 гривень на місяць, різні види одноразової допомоги, наявність необхідної амуніції, медичний супровід, щорічні оплачувані відпустки, зручний робочий графік, можливість кар’єрного росту. Також п.Надія розказала про умови вступу в навчальні заклади НГУ, перелік навчальних спеціальностей та наголосила, що завершивши навчання, студенти забезпечуються роботою в лавах Національної гвардії України.

На завершення учасникам роздали листівки, буклети з інформацією про важливі аспекти проходження військової служби та запропонували записати контактні дані кадрового відділення.

Леся Качмар, директор Стебницької міської філії ЛОЦЗ

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =