новини твого міста

Стебницький МЦЗ провів профорієнтаційний захід у «Світанку»

- Суспільство ФОТО 749   0

13 серпня 2019 року фахівці Стебницької міської філії Львівського обласного центру зайнятості провели для школярів у дитячому санаторно-оздоровчому таборі «Світанок», що знаходиться в урочищі Помірки села Станиля профорієнтаційний захід на тему: «Моя майбутня професія».

Стебницький МЦЗ провів профорієнтаційний захід у «Світанку»

Учасниками заходу стали учні загальноосвітніх шкіл з різних регіонів України – Львівщини, Донеччини, Луганщини, які впродовж трьох тижнів відпочиватимуть у таборі. Фахівці служби зайнятості ознайомили учнів зі світом професій, розповіли про те, як вдало обрати свій майбутній фах, використовуючи тести на Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри та сучасну профорієнтаційну методику «Моя професія», окреслили реалії сучасного ринку праці, акцентуючи увагу на робітничі професії.

До проведення заходу долучилися представники БФ «Карітас» Самбірсько-Дрогобицької єпархії, Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді та Дрогобицького відділу поліції.

Цікаво пройшли інтерактивні заняття з використанням профорієнтаційних вправ і забав, а саме: гра «Відгадай професію», «Най, най, професія». Таборяни активно долучалися до конкурсів та швидко відгадувати професії.

Стебницький МЦЗ провів профорієнтаційний захід у «Світанку»

Школярі уважно слухали представника Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, Оксану Яжик, яка розповіла про права та обов’язки дітей. Віталія Мроць, представник Дрогобицького відділу поліції розказала про відповідальність дітей та їх батьків у разі скоєних правопорушень. Михайло Стефанишин, представник БФ «Карітас», вів мову про запобігання вживання алкоголю і наркотиків серед дітей і молоді та їх наслідки.

Літо, канікули, цікаві друзі й незабутні враження для школярів – завжди добре. Та відпочинок, проведений з користю, – ще краще. Адже нові знання надовго закарбовуються у пам’яті, збагачуючи юну особистість.

Віра Мисько, заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Стебницької МФ ЛОЦЗ

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?