новини твого міста

Правильний вибір професії – справа не з легких

- Суспільство ФОТО 834   0

Вагому роль у виборі школярами майбутньої професії відіграє служба зайнятості. Фахівці Стебницької міської філії ЛОЦЗ систематично зустрічаються з старшокласниками місцевих та районних шкіл, надаючи їм усебічну інформацію про правила вибору фаху та реалії сучасного ринку праці.

26 вересня у приміщенні Стебницької МФ було проведено профорієнтаційний захід – «Моя майбутня професія», де взяли участь близько 20 учнів восьмих класів Стебницької гімназії №6 ім.Героїв АТО. Фахівці центру зайнятості розповіли хлопцям і дівчатам про соціальні послуги, якими вони можуть скористатися у ЦЗ, охарактеризували банк вільних місць праці, повідомили про актуальні професії на місцевому ринку праці. Вони акцентували, що у юному віці вкрай важливо не тільки вивчити перспективи працевлаштування, але й поєднати свої нахили та даровані природою таланти з потребами місцевої економіки.

Правильний вибір професії – справа не з легких

Правильний вибір професії – справа не з легких

Під час заходу школярі переглядали папки з описами професій в профінформаційному секторі ЦЗ та відповідали на запитання «Опитувальника самооцінки» щоб визначатити найприйнятніші для себе типи професій. Також транслювались анімаційні профорієнтаційні відеоролики, з яких учні дізналися чимало нового про актуальні професії.

Фахівці центру зайнятості сподіваються, що старшокласники обов’язково зроблять правильний вибір професії й не розминуться з покликанням.

Марія Романівна Добрянська, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Стебницької МФ ЛОЦЗ

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =