новини твого міста

З 4 квітня на території всієї Львівщини заборонено відвідувати ліси

- Влада 135   0

З суботи, 4 квітня, на території Львівської області діятиме заборона на відвідування населенням лісових масивів, зон відпочинку на території держлісфонду, торфовищ, в’їзду до них транспортних засобів.

Таке рішення прийнято з метою дотримання карантинних обмежень, пов’язаних із запобіганням розповсюдження коронавірусної інфекції, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19».

Триватиме заборона до стабілізації епідеміологічної ситуації та на період високого та надзвичайно високого класів пожежної безпеки.

Про це інформують у Львівській обласній державній адміністрації.

Прийнято таке рішення Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та державними лісогосподарськими підприємствами також з метою недопущення виникнення пожеж в екосистемах області.

Працівники державної лісової охорони спільно з працівниками Національної поліції будуть проводити спільні патрулювання з метою контролю за дотриманням встановлених обмежень та притягувати порушників до встановленої законом відповідальності.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =