новини твого міста

МЦЗ: На допомогу школярам – проєкт «Успішна кар’єра»

- Суспільство ФОТО 381   0

Щоб допомогти молоді здійснити один з найскладніших життєвих виборів – вдало обрати професію, на Львівщині стартував пілотний проєкт з професійної орієнтації та кар’єрного консультування учнівської молоді «Успішна кар’єра», який діятиме впродовж 2020-2021рр. Львівською обласною державною адміністрацією затверджено План заходів з реалізації даного проєкту. Учасниками проєкту є відібрані заклади загальної середньої освіти, заклади професійно-технічної освіти та центри зайнятості.

Фахівці Стебницької міської філії ЛОЦЗ активно долучилися до реалізації проєкту «Успішна карєра» та провели відповідні заходи для його учасників.

МЦЗ: На допомогу школярам – проєкт «Успішна кар’єра»

МЦЗ: На допомогу школярам – проєкт «Успішна кар’єра»

МЦЗ: На допомогу школярам – проєкт «Успішна кар’єра»

В березні відбулася зустріч з педагогічними працівниками Стебницької гімназії №6 ім.героїв АТО, Стебницького ліцею №7, Стебницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №11 ім. Т.Зозулі та представниками Стебницького професійного ліцею щодо реалізації пілотного проекту «Успішна кар’єра». Також для учнівської молоді 8-х класів Стебницької гімназії №6 ім. героїв АТО фахівцями Стебницької МФ ЛОЦЗ проведено профорієнтаційний тренінг «Вдалий вибір професії – крок до успішної кар’єри». Фахівець центру зайнятості ознайомила школярів з сучасними підходами до професійного самовизначення, з формулою вибору професії «Хочу-Можу-Треба», розповіла про актуальні професії на місцевому ринку праці, акцентуючи увагу на робітничі професії.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?