новини твого міста

Львівська ОДА планує розширити географію пацієнтів Стебницької лікарні під час пандемії

- Здоров'я 375   0

Департамент охорони здоров`я Львівської ОДА планує у випадку масового спалаху коронавірусу госпіталізовувати у Стебницьку міську лікарню не лише мешканців Дрогобиччини – Дрогобича, Стебника, Трускавця, Борислава та Дрогобицького району, а й сусідніх територій.

До цього списку, можливо, ввійдуть ще Самбірський, Старосамбірський, Турківський та Сколівський райони.

Про це повідомив начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба під час засідання Міжрегіонального штабу з протидії коронавірусу на Дрогобиччині.

Розгляд такої пропозиції на обласному рівні зумовлений тим, що керівництво Дрогобича та Стебника у стислі терміни найфаховіше забезпечили готовність Стебницької лікарні до прийому хворих на коронавірус. На разі терміном на один місяць Стебницька міська лікарня забезпечена всім необхідним.

Рудківська та Стрийська лікарні, які як і Стебницька визначені резервними госпітальними базами для надання медичної допомоги мешканцям своїх територій з ознаками захворювання на коронавірус, станом на сьогодні не готові до прийому пацієнтів. Сусідні райони, з яких госпіталізованих пропонують скеровувати до Стебницької міської лікарні, мали б обслуговувати у Рудківській лікарні.

При остаточному прийнятті такого рішення представники Міжрегіонального координаційного штабу протидії коронавірусу на Дрогобиччині клопотатимуть перед ЛОДА про фінансове сприяння для Стебницької міської ради з боку вище озвучених додаткових територій.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =