новини твого міста

Стебницьку лікарню перевірено на готовність до боротьби з COVID-19

- Здоров'я 695   0

У середу, 29 квітня, перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк проінспектував Стебницьку міську лікарню на готовність до прийому хворих на COVID-19, адже вона перебуває у переліку медзакладів другої черги по прийому інфікованих "короною".

Про це повідомляє сайт Львівської облради.

«У лікарні проведено велику роботу для можливого прийому пацієнтів, хворих на коронавірус. Богу дякувати, станом на сьогодні жодного пацієнта з Covid-19, тут немає. Важливо, що у медзакладі частково модернізували інфекційне та реанімаційне відділення, збільшивши кількість ліжок, облаштувавши додаткові кисневі точки для ШВЛ. Словом, лікарня на 100% готова до прийому пацієнтів», – заявив Богдан Гагалюк.

Разом з першим заступником голови ЛОР медзаклад відвідали: депутати облради Андрій Ковч та Юрій Нестор, голова Дрогобицької райради Михайло Сікора, очільники Стебника та Дрогобича Петро Старосольський та Тарас Кучма, начальник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба.

Зокрема, чиновники обговорили можливість дооснащення медустанови додатковим апарату штучної вентиляції легень, утилізатором медичних відходів. Торкнулися проблеми оплати праці медперсоналу у випадку роботи з пацієнтами, інфікованими коронавірусом.

Як інформувалося раніше, Стебницька лікарня готова до прийому хворих на COVID-19.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?