новини твого міста

Міськрада вирішила передати облраді частину автодоріг

- Влада 754   0

У четвер, 14-го травня, відбулась 54-та позачергова сесія Стебницької міської ради. Порядок денний складався з одного питання: про передачу автомобільних доріг з комунальної власності територіальної громади міста Стебника. Проєкт рішення було схвалено одноголосно: 16 голосів "За".

Згідно документу, міська рада вирішила передати безоплатно з комунальної власності територіальної громади міста Стебник у спільну власність територіальних громад Львівської області в особі Львівської обласної ради проїзні частини автомобільних доріг, що суміщаються з дорогами загального користування О140401 «Дрогобич – Довголука» та Т-14-02 «Східниця – Пісочна», з віднесенням їх до сфери управління Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Перелік автомобільних доріг, ділянки проїзної частини яких пропонується передати з власності територіальної громади м. Стебник: 

  1. Вулиця Дрогобицька (від в’їзду в місто Стебник (зі сторони м.Дрогобич) до початку вулиці Андрея Шептицького)
  2. Вулиця Андрея Шептицького (від вулиці Дрогобицька до початку вулиці о. Петра Мекелити)
  3. Вулиця о. Петра Мекелити (від вулиці Андрея Шептицького до виїзду з міста Стебник (в сторону с.Доброгостів)
  4. Вулиця Василя Чорновола (від в’їзду в місто Стебник від перехрестя з дорогою Т-14-02 «Східниця – Пісочна» до перехрестя з вул. Володимира Великого)

Під час пленарного засідання міський голова Петро Старосольський поінформував присутніх про розгляд урядом на наступному тижні питання затвердження об'єднаних територіальних громад. Від цього рішення залежить доля Стебника: або місто калійників буде центром ОТГ, або частиною Дрогобицької об'єднаної громади. При другому варіанті Стебник де-факто перетвориться на мікрорайон міста Котермака.

Депутат міської ради Михайло Кішко поцікавився у керівництва міста вжиттям заходів для вирішення проблеми карстового провалля та СГХП "Полімінерал".

"Ведеться зараз позовна робота (Кабінетом міністрів - СВ) стосовно розірвання договору на приватизацію підприємства. Немає ще рішення судів (про поверння у державну власність Полімінералу - СВ)", - прокоментував заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства та будівництва Роман Корпан.

"Був пан Козицький (голова ЛОДА - СВ): обговорювалося 3 питання: 1-е - це перенос водопроводу, 2-е питання - це було питання тих ліній (електропередач - СВ)., 3-тє питання стояло - бетонування проваль. Вони (представники ЛОДА - СВ) десь кажуть, що готові бетонувати ту дорогу на Трускавець. Стосовно бетонування проваль, які йдуть до людей, просто ніхто не розуміє, що твориться внизу", - додав посадовець.

Представник місцевого органу самоврядування Ярослав Пецюх підняв питання капітального ремонту прибудинкового заїзду по вул. Грушевського, 12, так як дана стаття витрат була передбачена і в минулорічному, і в цьогорічному бюджеті. Мер Петро Старосольський відповів, що не знає чи вдасться це зробити і все залежатиме від того як наповнюватиметься міський бюджет.

Як повідомлялося, 14-го квітня на позачерговій сесії Стебницькі депутати виділили кошти для лікарні.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?