новини твого міста

Стебницький МЦЗ: інформуємо дистанційно!

- Суспільство 218   0

В умовах карантину, фахівці Стебницької міської філії Львівського обласного центру зайнятості здійснюють реєстрацію шукачів роботи дистанційно, надають необхідну інформацію засобами телефонного чи електронного зв’язку. У центрі зайнятості періодично для всіх бажаючих проводяться інформаційні вебінари «Нові виклики – нові можливості для пошуку роботи» з використання сервісу ZOOM.

На вебінарах слухачів ознайомлюють з електронними сервісами Державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua), зокрема з електронним кабінетом шукача роботи, інформують про реалії сучасного ринку праці та можливості самостійного навчання за допомогою он-лайн курсів. Йдеться про:

  • «Освітній портал Державної служби зайнятості» (https://skills.dcz.gov.ua/)
  • Навчальні платформи «Prometheus» та «BYM on-line»
  • Платформи «Профорієнтація та розвиток кар’єри (http://profi.dcz.gov.ua), «Моя професія – консультаційна мережа» (https://myprofession.com.ua).
На цих інтернет-ресурсах будь-хто може самостійно навчатися чи пройти тестування та ознайомитись з його результатами, а за потреби зв’язатися з фахівцями Стебницької міської філії, котрі в телефонному режимі або шляхом листування через електронну скриньку нададуть додаткові роз’яснення та рекомендації.
Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?