новини твого міста

В уряді вважають, що перспективні плани громад повинні враховувати інтереси малих міст

- Влада 142   0

Кабінет міністрів затвердить перспективний план формування територіальних громад Львівської області на одному з найближчих засідань.

Про це сказав міністр КМУ Олег Немчінов у коментарі Укрінформу.

"План (Львівщини - ред) внесений обласною державною адміністрацією і знаходиться зараз, наскільки я знаю, на розгляді у профільному міністерстві", - сказав урядовець.

Він наголосив, що формування перспективних планів здійснюється виключно на основі чинного законодавства і конфігурація перспективних громад повинна враховувати інтереси не тільки великих міст, але й малих.

За його словами, необхідно одночасно формувати правильно перспективний план і в той же час зберегти історію великих міських поселень та їхню систему соціального забезпечення, освіти, охорони здоров'я.

"Конфігурація перспективних громад повинна враховувати інтереси не тільки великих міст, а й малих міст. Якщо мала міська громада, наприклад Стебник, Соснівка, Винники чи інші міста, які в силу радянського законодавства опинилися в так званих матрьошках, коли місто районного значення входить до складу міста обласного підпорядкування, як зокрема Стебник в Дрогобицьку міську раду, Винники в Львівську міську раду чи Соснівка в Червоноградську міську раду як міст обласного підпорядкування, то, звичайно, коли йдеться про 20-30-тисячні населенні пункти, уряд має розвивати такі завдання чи кейси, щоб сформувати правильно перспективний план і в той же час зберегти історію таких великих, відносно до інших, міських поселень та їхню систему соціального забезпечення, освіти, охорони здоров'я", - сказав Немчінов.

Раніше на засіданні уряду Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що в Україні ще не затверджені перспективні плани формування територіальних громад трьох областей - Львівської, Одеської і Запорізької області.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =