новини твого міста

Актив Стебника - проти поглинання міста Дрогобичем

- Влада 943   0

У суботу, 30-го травня, у будівлі СМР відбулась зустріч депутатів Стебницької, Дрогобицької та Львівської рад з керівництвом міста калійників. Метою зібрання було напрацювання комплексу заходів для унеможливлення входження Стебника до складу Дрогобицької ОТГ.

Як повідомили СВ у СМР, народний депутат Орест Саламаха передав звернення Стебницької міськради про необхідність створення Стебницької ОТГ в Кабінет міністрів України. Однак, пан Орест відмовився бути присутнім на доленосному для стебничан засіданні уряду, коли приймалось рішення про входження Стебника до складу Дрогобицької ОТГ. Депутат-мажоритарник пояснив свою відсутність пандемією.

Присутній на суботньому зібранні депутат Львівської обласної ради Юрій Нестор зазначив, що представницький орган області зволікав з затвердженням всіх перспективних планів розвитку громад Львівщини, оскільки була вимога - не може бути створення Східницької ОТГ, без створення Стебницької ОТГ.

Член виконавчого комітету Стебницької міської ради Ольга Мицак запропонувала стебничанам-депутатам Дрогобицької м/р скерувати звернення до Львівської обласної державної адміністрації та Кабінету міністрів України з запереченням щодо входження міста калійників до складу Дрогобицької ОТГ.

Депутат Стебницької міської ради Ярослав Пецюх закликав керівництво міста, окрім прийняття звернення, оскаржити в судовому порядку рішення уряду про поглинання Дрогобичем Стебника.

За підсумками зустрічі було прийнято звернення з вимогою створення Стебницької об'єднаної територіальної громади з центром у м. Стебник. Документ, адресований керівникам ЛОДА і ЛОР - Козицькому та Ганущину, а також народному депутату Саламасі, підписали присутні депутати всіх рівнів, керівництво та члени виконкому СМР.

Як повідомлялося, 27-го травня Кабінет міністрів України затвердив перелік спроможних територіальних громад Львівщини, позбавивши Стебник самоврядування.

СВ
Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =