новини твого міста

Стебничани пікетували облраду: вимагали звернення до уряду

- Влада ФОТО 530   0

У вівторок, 2-го червня, керівництво та депутати Стебницької міської ради, депутати Дрогобицької м/р (від Стебника), представники громадськості влаштували пікет перед будівлею Львівської обласної ради. Основною вимогою протестувальників було створення Стебницької об'єднаної територіальної громади.

Участь в акції також взяли представники Соснівки, Дублян та Курович, які вимагали змін рішень щодо їхніх населених пунктів.

Як відомо, 27-го травня, Кабінет міністрів України на своєму засіданні затвердив перелік спроможних територіальних громад Львівської області, включивши Стебник до Дрогобицької ОТГ. Демонстранти домагались прийняття депутатами облради звернення на адресу уряду щодо перегляду цього рішення.

Сесія обласного парламенту, яка в цей момент проходила в будівлі ЛОР, все ж таки прийняла необхідне звернення: "за" проголосували 52 народні обранці. У документі, зокрема, йдеться про необхідність зміни рішення Кабінетом міністрів України від 27-го травня та створення Стебницької ОТГ, до якої повинні увійти Болехівці та Нове Село.

Шанси на позитивний для стебничан перегляд рішення уряду залежатимуть від бажання провладного депутата ВРУ Саламахи допомогти у вирішенні цього питання.

Як повідомлялося, 30-го травня, у будівлі СМР відбулась зустріч депутатів Стебницької, Дрогобицької та Львівської рад з керівництвом міста калійників, метою якої було напрацювання комплексу заходів для унеможливлення входження Стебника до складу Дрогобицької ОТГ.

СВ, фото Ярослава Барана
Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?