новини твого міста

Виконком затвердив тарифи: Пройти ІФА-тестування на коронавірус можна у Дрогобичі та Стебнику

- Здоров'я 163   0

У КНП «Дрогобицька міська поліклініка» та КНП «Стебницька міська лікарня» вже впродовж двох тижнів проводять тестування методом імуно-ферментного аналізу. Цей вид тестування дозволяє оперативно визначити чи на даний момент людина є хворою на коронавірус, або ж чи вона вже перехворіла і в організмі виробились антитіла до цього захворювання.

Першочергово тестують медиків, працівників правоохоронних органів та дошкільних начальних закладів, які контактуватимуть з дітьми.

Однак, пройти ІФА-тестування може кожен охочий на платній основі.

Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради своїм рішенням у четвер, 18 червня, затвердив тарифи на платні послуги з ІФА-тестування.

Відповідно до рішення, ІФА-тестування «Ig G-COVID-19», який дозволяє дізнатися, чи перехворіли ви на коронавірус COVID-19 у безсимптомній формі та чи виробив організм антитіла до вірусу, як і у КНП «Дрогобицька міська поліклініка», так і у КНП «Стебницька міська лікарня» становить 185 гривень.

ІФА-тестування «Ig М-COVID-19», призначеного для виявлення активної фази перебігу захворювання на COVID-19 на даний момент, становить 150 гривень.

Для проходження такого тестування, як зазначають у відділі охорони здоров`я ДМР, необхідно звернутися до свого сімейного лікаря.

Прес-служба ДМР
Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?