новини твого міста

Сесія СМР: поглинання Стебника Дрогобичем оскаржено

- Влада 996   0

У червні, 19-го та 24-го, відбулись пленарні засідання 55-ї сесії Стебницької міської ради. Порядок денний, зокрема, складався з бюджетних та земельних питань.

На початку засідання депутат Іванна Дідошак зачитала депутатське звернення, де в т.ч. йдеться про вимогу до міського голови Петра Старосольського оприлюднити генплан Стебника; надати інформацію про наявні в місті конкурсні зелені зони, рекреаційні зони; надати викопіювання зон з генплану та вказати земельні ділянки, які вилучені з зон за період з 2015 по 2020 р.р. Це звернення було включено до порядку денного: 15 - "За".

Представник місцевого органу самоврядування Марія Губицька звернулась до керівництва Стебницької міської ради з проханням про звернення до Дрогобицької філії Укрпошти для придбання комп'ютера для Стебницької дочірньої структури. Оскільки, за словами Марії Петрівни, це місцеве відділення має лише один працюючий комп'ютер. Очільник Стебника Петро Старосольський дав доручення керуючому справами виконкому Володимиру Годяку найближчим часом з'ясувати це питання.

Голова місцевої спілки учасників АТО, депутат Василь Кулинич порушив питання будівлі колишнього гуртожитку по вул. Мельника 4А, приміщення в якому планувалося надати стебничанам, які брали участь у війні на сході України.

Депутат Ярослав Пецюх підтримав колегу, зазначивши, що для збереження згаданої будівлі необхідно терміново відремонтувати дах. Петро Романович пообіцяв, що покрівлю будинку по Мельника 4А буде відремонтовано. Також Ярослав Васильович поцікавився в мера Старосольського - чи оскаржуватиме міськрада рішення уряду про поглинання Стебника Дрогобичем. Керуючий справами виконавчого комітету Володимир Годяк поінформував, що рішення Кабінету міністрів оскаржено в Київському Окружному адміністративному суді.

"Скільки я тим питанням занімався (створенням Стебницької об'єднаної територіальної громади, - СВ) і вже було рішення готове, но наш депутат (депутат ВРУ Орест Саламаха, - СВ) поїхав і сказав у Кабінеті міністрів, що такої не бачить він громади (Стебницької ОТГ, - СВ)", - додав керманич Стебника Петро Старосольський.

Як відомо, 27-го травня, Кабінет міністрів України на своєму засіданні затвердив перелік спроможних територіальних громад Львівської області, включивши Стебник до Дрогобицької ОТГ.

Через три дні - 30-го травня, у будівлі СМР відбулась зустріч депутатів Стебницької, Дрогобицької та Львівської рад з керівництвом міста калійників, метою якої було напрацювання комплексу заходів для унеможливлення входження Стебника до складу Дрогобицької ОТГ.

СВ
Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?