новини твого міста

У Стебницькій лікарні бракує ліжкомісць для хворих на COVID-19

- Здоров'я 607   0

У КНП «Стебницька міська лікарня» планують збільшити кількість ліжкомісць для госпіталізації хворих на коронавірус.

Про це йдеться на офіційному сайті Дрогобицької міської ради.

Як зазначив керівник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба, інфекційне та реанімаційне відділення медзакладу заповнені хворими на СOVID-19. Тому, за слова головного медика Дрогобича, для того, щоб у випадку необхідності і надалі проводити госпіталізацію хворих потрібно розширити можливості лікарні.

Це планують зробити за рахунок залучення терапевтичного відділення медустанови Стебника. Якщо і цих ліжкомісць не вистачатиме - доведеться перепрофільовувати відділення КНП «Дрогобицька міська лікарня №1».

Володимир Чуба зазначив, що хворі на коронавірус, які підлягають госпіталізації зараз, поступають у важчому стані у порівнянні з хворими на початку пандемії і кількість їх щодня зростає. Більше того, медзаклади Львівської області, які приймають хворих – вщент заповнені.

Цього тижня у Дрогобицькій міській раді відбудеться засідання Міжрегіонального координаційного штабу з протидії коронавірусу на Дрогобиччині за участі міських голів Трускавця, Борислава, Стебника, керівництва Дрогобицького району. У ході засідання планують прийняти низку рішень щодо подальшої боротьби з COVID-19 та госпіталізацією хворих.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =