новини твого міста

Стебничанам - допомога по частковому безробіттю

- Суспільство 1 053   0

У період пандемії коронавірусу, коли жителі планети хворіють на підступний Covid-19, бізнес, замкнений на колодку під назвою «Карантин», також почуває себе нездорово. Відтак, аби підтримати фірми та компанії, а також зберегти цінні кадри, суб’єктам малого і середнього бізнесу надається допомога з часткового безробіття. Ця фінансова підтримка виплачується найманим працівникам за кожну годину втраченого робочого часу із розрахунку 2/3 тарифної ставки окладу і не може перевищувати розмір мінімальної заробітної плати.

Впродовж травня-червня 2020 року 46 місцевих фірм і 215 фізичних осіб-підприємців звернулися до Стебницької міської філії з допомогою в отриманні допомоги по частковому безробіттю та отримали позитивні рішення.

Галина Зубрицька, бухгалтер ТзОВ «Респект», що займається готельним бізнесом, переконує, що державна програма стала справжньою рятівною соломинкою. «Чимало наших працівників були на мілині, дехто всерйоз замислювався над тим, аби звільнитися і шукати ліпшої долі за кордоном, – ділиться п. Галина. – Відверто кажучи, коли від Стебницької міської філії Львівського ОЦЗ надійшла інформація про те, що можна розраховувати на державні кошти , у це майже ніхто не вірив. Але вирішили спробувати і не розчарувалися, адже понад два десятки наших працівників отримали виплати».

Не менш задоволена співпрацею зі службою зайнятості і фізична особа-підприємець Людмила Семків, котра реалізовує канцтовари та іграшки у магазині «Школярик». Бізнесвумен каже, що завдяки цій допомозі зберегла кваліфіковані кадри, позаяк її працівники отримали виплати, що становлять 2/3 їхньої заробітної плати. Також вона сподівається, що незабаром зможе наздогнати докарантинні результати діяльності.

Натомість директор ТзОВ «Неском» Степан Кондур, на жаль, не прогнозує швидкий вихід товариства із кризи, хоча й не приховує вдячності центру зайнятості, особливо його очільниці Лесі Качмар, за якісні консультації, поради та руку допомоги під час оформлення необхідних документів. Компанія, що займається виробництвом кухонних і офісних меблів, отримала кошти і вже перевела їх на зарплатні рахунки 34 працівників.

Чи не найбільшу допомогу з часткового безробіття у Стебнику отримали такі підприємства: ТзОВ «Канзас», ПП «Геліос», ТзОВ «Сапсан», ТзОВ «Віват», ПП «Рест-Тур».

Директор Стебницької МФ ЛОЦЗ Леся Качмар каже: «Через карантин ми працюємо з клієнтами дистанційно, але це не заважає тісно контактувати з працедавцями, надавати їм поради, особливо тим, що у зв’язку з пандемію припинили або скоротили діяльність».

Детальна інформація про умови призначення допомоги з часткового безробіття – за посиланням: https://bit.ly/3ePkRB6

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =