новини твого міста

Сесія міськради: ЛОДА обіцяє побудувати дорогу по вул. Чорновола

- Влада 764   0

У середу, 8-го липня, відбулось третє пленарне засідання 55-ї сесії Стебницької міської ради. Порядок денний, зокрема, складався з бюджетних, земельних питань та звіту секретаря м/р.

На початку засідання депутат СМР Василь Кулинич повідомив, що пасажирські автобуси, які курсують за маршрутами: Трускавець-Дрогобич, Дрогобич-Трускавець (через Стебник), не зупиняються в мікрорайонах - Солець та Колпець. У зв'язку з цим, Василь Ігорович звернувся до керівництва Стебника з проханням вплинути на перевізників.

Представниця місцевого органу самоврядування Світлана Винарчик порушила проблему відсутності електроенергії в приміщенні поблизу музичної школи, яким користуються люди з обмеженими можливостями.

Депутат Іван Асафат поцікавився в міського голови Петра Старосольського - чи буде здійснено ремонт ділянки дороги по вул. О. Мекелити. Петро Романович заявив, що представники підрядної організації, яка ремонтуватиме відрізок автошляху Довголука-Доброгостів, пообіцяли заафальтувати і цю частину транспортної артерії.

Депутат Стебницької міської ради Ярослав Пецюх повідомив, що до нього звернувся місцевий мешканець з проханням порушити проблему відмови водіїв пасажирських автобусів у безкоштовному проїзді пільговиків 1-ї та 2-ї груп. Ярослав Васильович закликав керівництво міста посприяти у вирішенні цього питання, а також поцікавився - чи прийнято рішення про нанесення розмітки - пішохідних переходів у Сільці та Колпці. Очільник Стебника Петро Старосольський відповів, що це питання позитивно розглянуто виконавчим комітетом.

Одним з ключових серед бюджетних питань - підтримано виділення 72 тис. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва дороги по вул. Чорновола, яка суттєво розвантажить існуючу транспортну артерію між Стебником та Дрогобичем. За словами міського голови Петра Старосольського, загальна вартість будівництва цього автошляху орієнтовно складає 18 млн. грн. і Львівська обласна державна адміністрація пообіцяла у повному обсязі профінансувати цей проект. Дорожні роботи повинні розпочатись вже цього літа.

Також проголосовано виділення коштів у сумі 310 тис. грн на ремонт дороги по вул. Мельника, який було здійснено у червні цього року місцевим підрядником - підприємством "Дорсервіс".

Наприкінці засідання секретар Стебницької міської ради Андрій Петруняк прозвітував про виконану роботу на займаній посаді.

Як повідомлялося, 19-го та 24-го червня відбулись перші 2 пленарні засідання 55-ї сесії СМР.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =