новини твого міста

У Стебницькому МЦЗ з шукачами роботи обговорили ризики нелегальної трудової міграції

- Суспільство 285   0

З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми у Стебницькій міській філії ЛОЦЗ для шукачів роботи через програму Zoom відбувся інформаційний вебінар «Ризики нелегальної трудової міграції».

Захід організовано з метою підвищення обізнаності учасників з проблемою торгівлі людьми та шляхами безпечної, легальної міграції і працевлаштування.

Торгівля людьми є серйозним злочином і грубим порушенням прав людини. Щороку тисячі чоловіків, жінок і дітей потрапляють до рук торговців людьми як у себе вдома, так і за кордоном.

Фахівець центру зайнятості надала учасникам заходу достовірну інформацію про значення терміну «торгівля людьми», її ознаки та форми. Розповіла про загальні правила безпечного виїзду і працевлаштування за кордоном, ознайомила шукачів роботи з переліком установ та організацій куди вони можуть звернутись у випадку виникнення непередбачуваної ситуації за кордоном, звернувши увагу на використанні національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів - «527».

За інформацією Мінсоцполітики у 2019 році 185 громадянам встановлено статус осіб, які постраждала від торгівлі людьми, з них: жінок - 53, чоловіків – 119, дітей – 13.

МЦЗ

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =