новини твого міста

Засідання сесії СМР перенесено

- Влада 316   0

У п'ятницю, 7-го серпня, мало відбутися третє пленарне засідання 55-ї сесії Стебницької міської ради. Було затверджено порядок денний, який складався з земельних питань та депутатських запитів, зокрема, щодо інвентаризації земель Стебника. Заслухано представника Львівського підприємства-виконавця робіт по інвентаризації земельних ділянок.

На початку засідання у процесі розгляду питань порядку денного запропоновані проекти рішень не отримали для схвалення необхідної підтримки (для прийняття рішення потрібно не менше 14-ти голосів). На знак протесту дехто з народних обранців покинули сесійну залу, що призвело до відсутності кворуму (на сесії були присутні 14 депутатів). Як наслідок, пленарне засідання вирішено перенести.

Як повідомлялося, 24-го червня відбулось друге пленарне засідання 55-ї сесії Стебницької міської ради, на якій керуючий справами виконавчого комітету СМР Володимир Годяк поінформував, що рішення Кабінету міністрів про поглинання Стебника Дрогобичем оскаржено в Київському Окружному адміністративному суді.

СВ
Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?