новини твого міста

Магістральний водогін Гірне-Дрогобич переносять за межі ділянки гірничого відводу стебницького «Полімінералу»

- Господарство ФОТО 274   0

Стартувало будівництво магістрального водогону Гірне-Дрогобич. Його перенесуть за межі небезпечної ділянки гірничого відводу стебницького «Полімінералу», - інформує пресслужба Львівської облдержадміністрації.

На об’єкті працюють 7 одиниць техніки та 12 робітників. Довжина магістрального водогону по осі траси (паралельна прокладка) – 778 м, в тому числі водогін діаметром 600 мм – 767 м, водогін діаметром 800 мм – 778 м.

Водогін постачає воду для близько 60 тис осіб, з них 80 % - жителі м. Дрогобич, сіл Модричі, Раневичі, Почаєвичі, Михайлевичі. Перенесення водогону проводять, щоб запобігти його пошкодженню через збільшення активності у районі техногенної катастрофи регіонального масштабу у Дрогобицькому районі.

Кошти для проведення робіт виділили з резервного фонду держбюджету - майже 27 млн гривень До кінця року заплановано ввести водогін в експлуатацію.

Як відомо, восени 2017 року в Дрогобицькому районі утворилось провалля внаслідок неналежного виконання умов консервації рудника власником «Стебницького гірничо-хімічне підприємства «Полімінерал». У 2018 році Львівська ОДА звернулась до Кабміну щодо виділення коштів для перенесення водогону.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =