новини твого міста

Мер Дрогобича Кучма обговорив зі Стебницькою "Пропозицією" проблеми міста

- Влада ФОТО 1 244   0

У неділю, 6-го вересня, в с. Нагуєвичі на території державного історико-культурного заповідника відбувся захід за участі очільника Дрогобича Тараса Кучми, його радника, голови Дрогобицької організації партії ПРОПОЗИЦІЯ Павла Цвігуна та його заступника Володимира Дзерина.

Окрім мешканців міста Котермака, участь у зустрічі взяли представники Стебника та сіл, які входитимуть до майбутньої ОТГ.

Стебницьку команду "Пропозиції" на зустрічі представляли: Ярослав Пецюх, Віталій Свищ, Марія Плитич, Петро Бохняк, Юлія Маркула та Володимир Русин.

Стебничани обговорили з міським головою Дрогобича нагальні проблеми, які хвилюють мешканців міста калійників.

Так, депутат Стебницької міської ради Ярослав Пецюх серед іншого порушив питання перспектив місцевого СГХП "Полімінерал". Адже колись це було підприємство загальнодержавного значення, на якому працювало багато стебничан.

Тарас Ярославович повідомив, що є німецький інвестор, який готовий вкласти у відродження заводу близько 280 млн. євро. З цього приводу плануються перемовини між німецькою стороною та українським урядом.

Депутат Стебницької міськради Віталій Свищ торкнувся питання функціонування ЗОШ №18. Віталій Сергійович висловив занепокоєння через проблему з наповненням учнів і запропонував меру Тарасу Кучмі її вирішити шляхом організації шкільного автобуса.

Керманич Дрогобича Тарас Кучма розповів про досягнення та плани на близьку перспективу. Коментуючи проблеми Дрогобича, Стебника та сіл, які входитимуть в майбутню Дрогобицьку ОТГ, Тарас Ярославович пообіцяв, що їм буде приділено належну увагу.

Представники "Пропозиції" одноголосно підтримали кандидатуру чинного мера Тараса Кучми на посаду голови об'єднаної громади, закликавши інші політичні сили до об'єднання.

СВ
Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =