новини твого міста

МЦЗ: Інформуємо, роз’яснюємо, заохочуємо до самовдосконалення!

- Суспільство ФОТО 491   0

У Стебницькій міській філії Львівського обласного центру зайнятості щоденно проводяться інформаційні семінари із загальних питань зайнятості для осіб, котрі звернулися з метою пошуку роботи. На семінарах, учасників ознайомлюють із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає СЗ, перевагами легальної зайнятості, ризиками нелегальної зайнятості та нелегальної трудрової міграції, гендерними аспектами, актуальними вакансіями на ринку праці.

Під час проведення заходів фахівці ЦЗ багато уваги зосереджують на електронних сервісах служби зайнятості, зокрема на електронній черзі, персональному кабінеті шукача роботи, онлайн пошуку роботи. За допомогою електронної черги, не виходячи з дому, особа може самостійно записатися на відвідування до будь-якого центру зайнятості. Для запису необхідно зайти на портал Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua, обрати рубрику «Електронна черга», заповнити форму, обрати бажану дату, час та центр зайнятості.

Шукачам роботи також розповідають про те як отримати доступ до безкоштовних навчальних програм на освітніх онлайн-платформах: освітній портал ДСЗ https://skills.dcz.gov.ua/, платформа Prometheus, міжнародна освітня платформа Coursera, яка пропонує користувачам в усьому світі доступ до 3800 онлайн-курсів від найкращих університетів світу та можливість проходження безкоштовного навчання.

МЦЗ
Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
Яка столиця України?