новини твого міста

Співпраця з ОТГ – шлях до вирішення актуальних питань зайнятості

- Влада ФОТО 246   0

Нещодавно у Дрогобицькій міській раді відбулася зустріч міського голови Тараса Кучми, старости м. Стебник Тараса Городиського з директором Стебницької міської філії Львівського обласного центру зайнятості Лесею Качмар.

Під час діалогу були окреслені шляхи співпраці у сфері сприяння зайнятості населення, перспективи соціально-економічного розвитку громади, підтримка підприємництва та створення нових робочих місць.

Директор філії Леся Качмар, поінформувала очільника Дрогобицької ОТГ про соціальні послуги та можливості служби зайнятості, акцентувавши увагу на стимулюванні роботодавців на створення нових робочих місць, сприянню громадян в організації підприємницької діяльності, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Міський голова висловив сподівання на розширення співпраці з Стебницькою міською філією ЛОЦЗ в частині проведення спільних профорієнтаційних заходів для учнівської молоді та реалізації активних програм зайнятості, проектів та мікропроектів, що реалізовуються за бюджетні кошти та кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

За результатами зустрічі підписано двохсторонній Договір про співпрацю для об’єднання зусиль щодо спільної діяльності у сфері сприяння зайнятості населення та створення нових робочих місць.

Розповісти
Класнути
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
КОМЕНТУВАТИ
2 + 2 * 2 =